| tzintar a întrebat:

Pentru fete! Dar si pentru baieti! (neaparat sa precizati sexul si varsta)

Daca nu aveti inhibitii si aveti mai mult tupeu:

2) Cati ani avea cel de care v-ati indragostit prima oara? Ce diferenta de varsta este intre tine si el/ea?

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Cel de care m-am indragostit prima oara, avea 22 de ani, iar eu aveam vreo 16-17!

| St3fU a răspuns:

Prima data cand m-am indragostit de o fata a fost anul trecut. Avea 17 ani si era cu un an mai mare ca mine.winking

| Rockart a răspuns:

El 13, eu 12. Deci un singur an diferenţă.

| tzintar explică (pentru Rockart):

Eu aveam opt ani si el unsprezece. Insa a fost ceva care n-a tinut mult.

| Rockart a răspuns (pentru tzintar):

Eh, e normal. Erai micuţă. La mine a ţinut 3 ani...

| SimoNARaluCA a răspuns:

Diana, fata 24! prima oara m-am indragostit in clasa aV-a de unul din clasa mea! acum sunt casatorita iar diferenta e de 1 (el>mine)