| tzintar a întrebat:

Pentru fete! Dar si pentru baieti! (neaparat sa precizati sexul si varsta)

Daca nu aveti inhibitii si aveti mai mult tupeu:

5) Cati ani aveati cand ati simtit nevoia sa faceti dragoste? Si cand ati facut-o prima oara? Cum a fost? Cu cine?

3 răspunsuri:
| BeLLLLLa a răspuns:

Buna!tongue la 10 ani am inceput sa simt nevoia de a face dragostelaughing, dar mi-am inceputo la 14 anihappy a fost bineetongue iar cu cine? pai baiatul de atunci este sotul meu.happy

| FelixAndrei a răspuns:

13 ani (baiat), am facut-o la cinsprezece. Ea avea 6 ani mai mult si m-a invatat sa nu mai tremur ca fraierul. Eram tare emotionat. A fost... suuuupeeeerbbb!