| tzintar a întrebat:

Pentru fete! Dar si pentru baieti! (neaparat sa precizati sexul si varsta)

Daca nu aveti inhibitii si aveti mai mult tupeu:

6) La ce varsta ati simtit nevoia sa va atingeti? Si cand ati facut-o efectiv? Cum a fost cand ati facut-o? Va durut? A cata oara a-nceput sa va placa?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva nu se zice.

| FelixAndrei a răspuns:

Cred ca aveam vreo doisprezece, poate treisprezece ani cand simteam atractie fizica (nevoia de a ne atinge). Am facut-o efectiv peste doi ani. Emotie mare si ce-am simtit a fost... Dumnezeesc. De prima oara mi-a placut. Am mai spus undeva, ea avea sase ani mai mult. A fost rabdatoare si m-a invatat sa trec peste multe chestii, de trac si lipsa de experienta.

| gamehoror a răspuns:

Pai...dupa ce am invatat ce sunt organele genitale am incercat fara sa imi dau seama si am observat ca imi place!