| tzintar a întrebat:

Pentru fete! Dar si pentru baieti! (neaparat sa precizati sexul si varsta)

Daca nu aveti inhibitii si aveti mai mult tupeu:

10) Ati avut fantezii cu cineva cu o varsta mult mai mica decat voi? Cu cine? In ce context? Ce va atras la el/ea?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Are sentimente de atasare, nici de cum de atractie fizica. sad te vede ca pe un frate, la varsta ei, crezi ca e destul de dezvoltata pentru o dezvirginare? si in plus, ai grija, te pot baga la inchisoare daca odata nu te vei mai putea stapani si i-ai afce ceva. nu te-ar ierta niciodata si nici tu pe tine. e micuta, nu stie ce vrea. incearca la alte fete, 16 ani? e mai bine. sau macar incearca si fi dragut cu ea, du-i o ciocolata ceva, te va placea, eventual un sarut i-ai putea fura, dar nu te gandi la lucruri mai mari! gandeste-te la nevinovatia ei si pe urma la dorintele tale. happy

44 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da, cu o fata cu 3 sau 4 ani mai mica ma atras partea ei sufleteasca si nu, nu am fost cu ea si nici nu am incercat!

Baiat, 17 ani.

| tzintar explică (pentru Castiel):

Nu era nici-o rusine sa te simti atras de ea. Fireste ca nu sexul (aspectul animalic) primeaza cand intr-adevar tii la cineva. Eu zic ca atunci cand acesta primeaza, adio relatie de durata.

| mgtow a răspuns (pentru tzintar):

A procedat bine pentru ca aia habar n-avea ce inseamna viata si omul avand minte a zis: nu-mi pun mintea cu o mucoasa.

| Analytical a răspuns:

Nu. intotdeauna mi-au placut cei mai mari. pentru ca inteligenta mea doare in preajma celor de varsta mea! doar ca acum sa-mi raspunzi si tu: daca cel de 27 se poate uita la una de 18?! si sunt si virgina(doar ca inca nu cred ca stie) worried

| tzintar explică (pentru Analytical):

Eu zic ca da. Insa depinde de mai multe. Trebuie sa te pui putin in pielea lui. Pe de o parte, te va considera ca pe o floare, nepatata, insa si lipsita de experienta. Iar pe de alta parte, la varsta aceea, are nevoia sexuala destul de accentuata, destul de conturata. Desigur ca ar trebui sa aiba experienta mai multa, ceea ce inseamna clar un atu. Multe fete o fac prima oara cu cei de varsta lor. Asa ca, amandoi neavand experienta, de cele mai multe ori rezultatul este un insucces total, mai ales pentru fata. Frustrarea primului contact nereusit lasa urme adanci pentru fiintele sensibile.
Asa ca, este mult de discutat pe tema asta.

| tzintar explică (pentru Analytical):

Un mic sfat si sa nu te superi pe mine. "Inteligenta mea doare in preajma celor de varsta mea" - fii mai modesta, chiar daca probabil ai dreptate. Un adevar, spus prea brutal, in cele mai multe cazuri poate produce efecte nebanuite, nefaste si urate.

| Analytical a răspuns (pentru tzintar):

Da, inteleg, imi place sa fiu directa fara suspiciuni. ma refeream in principiu la: nu-mi place sa le identific fiecare miscare, vreau sa gandeasca si singuri. nu ca m-as crede Enstein! big grin

| Analytical a răspuns (pentru Analytical):

"m-as" laughing ca nu as mai fi Enstein dupa! laughing

| tzintar explică (pentru Analytical):

Ok! Am zis si eu, fara suparare! Probabil ca firea mea ma determina sa fiu mai modesta si sa fac mai pe neinformata. Mi-am gasit o carapace sub aceasta masca confortabila si astfel observ lumea inconjuratoare mai de la adapost.

| DeeaMarry a răspuns:

Am 16 ani, insa nu m-as putea simti atrasa de un baiat mai mic decat mine!

| tzintar explică (pentru DeeaMarry):

Sa nu zici niciodata, NICIODATA!

| Malphas a răspuns:

De ceva timp, am fantezii cu sora mai mica a unui amic de-al meu. Fata respectiva are 9-10 ani cam asa, e tare frumusica.Imi imaginez cum ar fi sa-i strapung stramta si chelioasa pasarica cu penisul meu,iar ea sa se zvarcoleasca in bratele mele si sa tipe de durere, sa-i masez cu degetele sfarcurile abia inmugurite.
E pe bune faza din pacate nu ma pot apropia de ea prea mult, amicul meu deja banuieste ce ganduri necurate am(am facut o remarca de genu la adresa surorii sale la inceput a luat-o drept gluma acum ca a vazut ca insist deja intra la banuieli) si incearca sa ma distanteze de ea.Sincer,nu stiu ce-i cu mine,am prietena de varsta mea, dar ma atrage si aceasta fetita as vrea sa am o relatie sexuala cu aceasta, cum ar fi sa fac dragoste si cu o persoana care are jumatatea varstei mele.Sa speram ca e o faza trecatoare, specifica adolescentei.
Sunt baiat, 19 ani.

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Si, cu viata ei cum ramane? nu te-ar durea sa fi cauza nefericirii ei si a regretului? te inteleg, incearca sa numai stai mult in preajma ei, te va ajuta. sunt sigura ca o sa-ti treaca! big grin

| tzintar explică (pentru Malphas):

Marea atentie! E periculos ce-ai scris. Se apropie de pedofilie, chiar daca-i numai o fantezie. In plus esti si cam sadic. Gandeste-te (dupa ce recitesti ce-ai scris), ce inseamna sa faci un astfel de rau (chiar si cu gandul), unei fiinte inocente si gingase.
Zau, ma cam ingrijorezi cu astfel de atitudini.

| tzintar explică (pentru Malphas):

Poti sa raspunzi sincer la ceva? Spui ca ai o prietena de varsta ta, sa inteleg ca voi nu faceti sex? Este periculoasa atractia asta pentru inocenta acelei varste.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

Nu stiu exact, dar am impresia ca si ea ma place, parca i-ar parea rau ca sunt prea mare pentru ea.Cand mai trec pe la amicul meu p-acasa, se fastaceste in preajma mea si pare bucuroasa ca ma vede.De obicei,intru in vorba cu ea,avem discutii nevinovate despre scoala,prieteni, hobby-uri etc.O data s-a asezat in poala mea si abia mi-am stapanit erectia, efectiv mi se sculase.Am cerut voie la baie repede, ma rosisem tot.Bine ca nu a observat amicul meu si tatal acestuia, m-am miscat repede iar in baie am facut eforturi imense sa ma stapanesc.

| Malphas a răspuns (pentru tzintar):

Ba da,eu si prietena mea avem o viata sexuala normala insa cateodata as vrea sa mai schimb rutina, sa incerc si ceva nou intelegi? Cred ca toti am avut la un moment dat o pasiune bolnava, iesita din comun.

| tzintar explică (pentru Malphas):

Ea nu stie nimic despre viata. Sa nu faci ceva ce vei regreta toata viata. Iti dai seama ce traume ii poti produce acelei copile? Daca se ataseaza de tine si-ti transmite semnale false. Ea nu are de unde sa stie ca ce face se poate intelege gresit de catre un adult. Este inocenta si nestiutoare si ar trebui s-o tratezi ca atare. Daca ai o floare, priveste-o, admir-o, dar n-o atinge pentru ca o pangaresti, se va ofili, va suferi.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

Chestia este ca eu nu mai am rabdare sa creasca,de fapt nici nu mi-as mai dori sa creasca, as vrea sa ramana la varsta asta, e tare simpatica si dragalasa.As vrea sa fiu eu primul care o ajuta sa treaca peste acest prag psihologic,adica dezvirginarea, sa-i devorez pasarica, sa-i studiez si sa-i sug sfarcurile obraznice care s-ar intari sub atingerea mea.Incerc sa ma controlez insa imi este foarte greu, numai la ea ma gandesc, cum sa devin dintr-un ''frate mai mare''un iubit pentru ea.

| Malphas a răspuns (pentru tzintar):

De ce sa-i produc traume? As fi bland, bun cu ea.Crede-ma,am rabdare cu virginele-numai cu cele care merita.Crezi ca ar fi prea deplasat daca as intreba-o daca i-a venit ciclul?

| tzintar explică (pentru Malphas):

Trebuie sa fiu mai directa. Cumva te exciti, vorbind despre chestiile astea? Uite, iti recomand un site (e adevarat, este in cea mai mare parte in engleza) unde poti sa te delectezi mai profund daca ai niste obsesii: http://www.asstr.org/

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Prietena ta nu te simte? iti recomand sa te desprti de ea. nu o mai chinui, nu are rost, nu merita. dar de un sarut cu acea fetita nu ti-ar ajunge? nu te-ar ajuta? te rog, nu-ti iesi din tipar, si nu fa o nebunie regretabila.

| Malphas a răspuns (pentru tzintar):

Nu ma pasioneaza chestii de genu si nu ma incanta simpla vizionare a unor poze sau filmulete.Nu m-au atras niciodata copiii, nu ma consider pedofil insa pasiunea mea pentru aceasta fetita este inexplicabila.Nu vreau sa-mi imaginez ce parere ar avea despre mine prietenii,cunostintele,parintii daca ar afla ce ganduri si fantezii imi rascolesc mintea de aceea am ales sa tin totul in mine.Pur si simplu,Maria(Mariuca cum imi place mie sa o alint)ma inebuneste, ma obsedeaza, are o frumusete si o gingasie fermecatoare.In timpul actului sexual cu prietena mea,gandul imi zboara la Mariuca si cum ar fi daca s-ar afla ea in locul prietenei mele.N-o sa ma las pana nu-mi inplinesc fantezia si intr-o noapte pe furis, poate cine stie, cu sau fara voia ei o sa-i sfasii pasarica.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

Un sarut i-am furat eu deja,dar pe obraz doar, insa nu e de ajuns.Voi fi pe deplin satisfacut cand va defila goala prin fata mea, iar eu o voi cuprinde si o voi inabusi de saruturi pasionale.

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Te-ai imagina casatorit cu ea?

| tzintar explică (pentru Malphas):

Pe siteul ala nu sunt poze si nici filme, sunt povestiri (fantezii) de toate genurile. Din ce vad, iti place sa transmiti in scris ceea ce simti. Eu cred ca ai niste fantezii tare ciudate. De aceea, poate te "racoreai" cu ce citeai pe acolo, si-ti trecea. Insa cred ca faci o obsesie pentru copila aia inocenta.

Cred ca degeaba te sfatuim toti sa-ti calmezi pornirile, ca ai tendinta sa nu tii cont de ele. Insa poti sa distrugi iremediabil o viata, a acelei fetite, insa si propria-ti viata. Consecintele sunt in mod sigur dintre cele mai rele. Da dovada de maturitate si gandeste-te ca instinctele astea sunt demne de cineva fara ratiune. A face rau este la indemana oricui, a face insa bine, este o raritate.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

In viitor da, poate cine stie.Asta daca pasiunea mea pentru ea n-o sa se stinga odata cu inaintarea ei in varsta.Insa eu vorbesc la timpul prezent,acum cat este mica adica foarte tanara, ca eu asa o prefer, sa am parte de carnea ei dulce si frageda.

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Ai probleme grave. iti recomand cu incredere un psiholog. te-ar ajuta.

| Malphas a răspuns (pentru tzintar):

Sa-mi sara ochii si sa-mi pice mainile daca eu i-as face vreun rau de orice fel Mariucai! N-ai vazut cate fete in ziua de azi isi incep viata sexuala de pe la 10-11 ani? Cu siguranta mi-ar multumi mai tarziu cand va deveni o SEXperta fiindca a avut de la cine sa invete.De ce refuzi sa vezi si partea buna a lucrurilor? Mai ales ca acum e varsta cand senzatiile si placerile au ocazia de a fi explorate la maxim.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

Ha ha ha! S-o crezi tu! Mariuca e singura care ma poate vindeca.Ea este atat boala cat si medicamentul potrivit.

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Las-o pe ea sa aleaga asta! de ce te gandesti doar la dorintele tale?! daca o iubesti, respect-o! sunt sigura ca dupa ce te-ai culca cu ea, ai uita-o! tu vrei SEX sau DRAGOSTE? cred ca nici nu stie ca tu ai puta in pantaloni!

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

De unde stii tu ca ea nu-si doreste acest lucru? I-as oferi atat dragoste cat si sex.As stii sa o fac fericita, i-as darui o jucarie de care cu greu s-ar desparti dupa ce ar invata cum s-o utilizeze.Si eu care speram ca ma veti ajuta cum s-o cuceresc cat mai repede.NU STITI DECAT SA CRICATI SI SA LUATI IN DERADERE SENTIMENTELE MELE PENTRU MARIUCA!

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Pentru ca sunt sentimente bolnavicioase! cum sa-ti doresti puta atat de mica, doar pentru ca ea e faina la fata?laughing eu nu te critic, nu as vrea sa ajung in situatia ta, dar gandeste-te ca eu vreau sa te ajut, nu sa te incurc! crezi ca iti mai raspundeam altfel? ceea ce faci tu e doar o fantezie si atat! obisnuieste-te ca nu ar trebui sa o afci pentru binele ei! are dreptul sa-si aleaga varsta cand sa-si inceapa viata sexuala nu sa i se impuna! poate ca vrea, dar gandeste-te dincolo de asta, o vei dostruge! lasa tu placerile astea fizice, incearca sa te legi de cele spirituale! sunt mai de dorit si satisfacatoare decat "o ai si gata"! te-ai distrus, ai distrus-o. tu ce crezi ca se va intampla pe urma? vei ramane cu ea? cine va accepta asta? vei ramane nepedepsit? gandeste-te la consecinte care sunt vaste. o placere=5min, pe cand o pedeapsa= o viata! sentimentul de vinovatie si nu numai.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

Mmmm nu vad de ce m-ar denunta daca i-as oferi niste clipe de neuitat.I-as departa cu grija labiile mici si rozalii,apoi mi-as baga botul in capsunica ei si i-as linge,suge,rontai clitorisul cu o repeziciune si o inflacarare nemaivazute,marind din ce in ce mai mult ritmul.Mi-as baga limba adanc in vaginul ei,sa-i simt gustul si sa-i savurez secretiile iar ea sa ma traga de par,sa ma gheraie pe spate cu unghiutele ei mici, sa-mi strige numele si sa scoata un sir lung de gemete. Apoi, mi-as baga penisul erect in crapatura ei calda si umeda.Penetrand-o profund si in ritm alert ea sa zbiere:''Ahh da mai vreau! Acolo! Aahh! Umple-ma cu madularul tau!''Iar eu dandu-mi drumul in ea in jeturi puternice si fierbinti de sperma posedata.Mariucoooo! MAGNIFIC!

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Fara sperante! tu nu vorbesti despre consecinte, doar despre SEX!

| tzintar explică (pentru Malphas):

"Sa-mi sara ochii si sa-mi pice mainile...". Expresia asta ma duce la gandul ca probabil esti un altfel de rrrrrrroman!

Atunci se explica tot. N-are sens sa mai conversam.

| tzintar explică (pentru Analytical):

N-ai cu cine dialoga. E cam obsedat baiatul! S-a incins de gata, gata isi da drumul pe tastura si monitor.

Eu, mai bine imi inchid calculatorul sa n-ajunga si la mine!

| Analytical a răspuns (pentru tzintar):

Asculta manele! laughing

| Malphas a răspuns (pentru tzintar):

Ai ceva impotriva tiganilor?

| calin3003 a răspuns (pentru Malphas):

Nu esti singurul in situatia asta

| calin3003 a răspuns (pentru Analytical):

Auzi. fetele care au fantezii cu fete, nu ar trebui sa mearga la un psiholog?

| Analytical a răspuns (pentru calin3003):

In ce context? happy eu cu cine? laughing tu te auzi? gandeste coerent si lasa fanteziile! tu esti cel care are nevoie de un psiholog! : "Nu esti singurul in situatia asta". musca-ti limba!

| calin3003 a răspuns (pentru Analytical):

Nu ma refer la tine, dar majoritatea fetelor din ziua de azi au fantezii cu alte fete, desi e imoral la fel ca si aceasta atractie.

| Analytical a răspuns (pentru calin3003):

Pai tu ai fantezii cu un baiat? rolling on the floor m-ai facut sa rad! inteleg ce vrei sa spui, dar ai mare grija la exprimare. multi vad dar putini pricep.

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Are sentimente de atasare, nici de cum de atractie fizica. sad te vede ca pe un frate, la varsta ei, crezi ca e destul de dezvoltata pentru o dezvirginare? si in plus, ai grija, te pot baga la inchisoare daca odata nu te vei mai putea stapani si i-ai afce ceva. nu te-ar ierta niciodata si nici tu pe tine. e micuta, nu stie ce vrea. incearca la alte fete, 16 ani? e mai bine. sau macar incearca si fi dragut cu ea, du-i o ciocolata ceva, te va placea, eventual un sarut i-ai putea fura, dar nu te gandi la lucruri mai mari! gandeste-te la nevinovatia ei si pe urma la dorintele tale. happy