| tzintar a întrebat:

Pentru fete! Dar si pentru baieti! (neaparat sa precizati sexul si varsta)

Daca nu aveti inhibitii si aveti mai mult tupeu:

10) Ati avut fantezii cu cineva cu o varsta mult mai mica decat voi? Cu cine? In ce context? Ce va atras la el/ea?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Are sentimente de atasare, nici de cum de atractie fizica. sad te vede ca pe un frate, la varsta ei, crezi ca e destul de dezvoltata pentru o dezvirginare? si in plus, ai grija, te pot baga la inchisoare daca odata nu te vei mai putea stapani si i-ai afce ceva. nu te-ar ierta niciodata si nici tu pe tine. e micuta, nu stie ce vrea. incearca la alte fete, 16 ani? e mai bine. sau macar incearca si fi dragut cu ea, du-i o ciocolata ceva, te va placea, eventual un sarut i-ai putea fura, dar nu te gandi la lucruri mai mari! gandeste-te la nevinovatia ei si pe urma la dorintele tale. happy

44 răspunsuri:
| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Las-o pe ea sa aleaga asta! de ce te gandesti doar la dorintele tale?! daca o iubesti, respect-o! sunt sigura ca dupa ce te-ai culca cu ea, ai uita-o! tu vrei SEX sau DRAGOSTE? cred ca nici nu stie ca tu ai puta in pantaloni!

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

De unde stii tu ca ea nu-si doreste acest lucru? I-as oferi atat dragoste cat si sex.As stii sa o fac fericita, i-as darui o jucarie de care cu greu s-ar desparti dupa ce ar invata cum s-o utilizeze.Si eu care speram ca ma veti ajuta cum s-o cuceresc cat mai repede.NU STITI DECAT SA CRICATI SI SA LUATI IN DERADERE SENTIMENTELE MELE PENTRU MARIUCA!

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Pentru ca sunt sentimente bolnavicioase! cum sa-ti doresti puta atat de mica, doar pentru ca ea e faina la fata?laughing eu nu te critic, nu as vrea sa ajung in situatia ta, dar gandeste-te ca eu vreau sa te ajut, nu sa te incurc! crezi ca iti mai raspundeam altfel? ceea ce faci tu e doar o fantezie si atat! obisnuieste-te ca nu ar trebui sa o afci pentru binele ei! are dreptul sa-si aleaga varsta cand sa-si inceapa viata sexuala nu sa i se impuna! poate ca vrea, dar gandeste-te dincolo de asta, o vei dostruge! lasa tu placerile astea fizice, incearca sa te legi de cele spirituale! sunt mai de dorit si satisfacatoare decat "o ai si gata"! te-ai distrus, ai distrus-o. tu ce crezi ca se va intampla pe urma? vei ramane cu ea? cine va accepta asta? vei ramane nepedepsit? gandeste-te la consecinte care sunt vaste. o placere=5min, pe cand o pedeapsa= o viata! sentimentul de vinovatie si nu numai.

| Malphas a răspuns (pentru Analytical):

Mmmm nu vad de ce m-ar denunta daca i-as oferi niste clipe de neuitat.I-as departa cu grija labiile mici si rozalii,apoi mi-as baga botul in capsunica ei si i-as linge,suge,rontai clitorisul cu o repeziciune si o inflacarare nemaivazute,marind din ce in ce mai mult ritmul.Mi-as baga limba adanc in vaginul ei,sa-i simt gustul si sa-i savurez secretiile iar ea sa ma traga de par,sa ma gheraie pe spate cu unghiutele ei mici, sa-mi strige numele si sa scoata un sir lung de gemete. Apoi, mi-as baga penisul erect in crapatura ei calda si umeda.Penetrand-o profund si in ritm alert ea sa zbiere:''Ahh da mai vreau! Acolo! Aahh! Umple-ma cu madularul tau!''Iar eu dandu-mi drumul in ea in jeturi puternice si fierbinti de sperma posedata.Mariucoooo! MAGNIFIC!

| Analytical a răspuns (pentru Malphas):

Fara sperante! tu nu vorbesti despre consecinte, doar despre SEX!

| tzintar explică (pentru Malphas):

"Sa-mi sara ochii si sa-mi pice mainile...". Expresia asta ma duce la gandul ca probabil esti un altfel de rrrrrrroman!

Atunci se explica tot. N-are sens sa mai conversam.

| tzintar explică (pentru Analytical):

N-ai cu cine dialoga. E cam obsedat baiatul! S-a incins de gata, gata isi da drumul pe tastura si monitor.

Eu, mai bine imi inchid calculatorul sa n-ajunga si la mine!

| Analytical a răspuns (pentru tzintar):

Asculta manele! laughing

| Malphas a răspuns (pentru tzintar):

Ai ceva impotriva tiganilor?

| calin3003 a răspuns (pentru Malphas):

Nu esti singurul in situatia asta

| calin3003 a răspuns (pentru Analytical):

Auzi. fetele care au fantezii cu fete, nu ar trebui sa mearga la un psiholog?

| Analytical a răspuns (pentru calin3003):

In ce context? happy eu cu cine? laughing tu te auzi? gandeste coerent si lasa fanteziile! tu esti cel care are nevoie de un psiholog! : "Nu esti singurul in situatia asta". musca-ti limba!

| calin3003 a răspuns (pentru Analytical):

Nu ma refer la tine, dar majoritatea fetelor din ziua de azi au fantezii cu alte fete, desi e imoral la fel ca si aceasta atractie.

| Analytical a răspuns (pentru calin3003):

Pai tu ai fantezii cu un baiat? rolling on the floor m-ai facut sa rad! inteleg ce vrei sa spui, dar ai mare grija la exprimare. multi vad dar putini pricep.