| steamy a întrebat:

PENTRU FETE, dau funda! refac o intrebare.organizez ceva si nu vreau sa imi scape nici un detaliu.

m-am indragostit de o fata, dupa cum se comporta si ea ma place

acum vreau sa i-o demonstrez cu adevarat facandui o surpriza.primul sarut eu zic ca e important
m-am gandit sa fac urmatorul lucru:o chem la mine acasa spunandu. i ca vreau sa ii arat ceva, o sa o pun sa inchida ochii dupa care sa o sarut.

dar e si un pericol daca ei nu o sa ii placa sau eu ma insel crezand ca ma place, ce ziceti o sa ma ierte?
ce spuneti e buna ideea?(tinand cont ca ea e un pic mai mare decat mine, dar ea imi spunea mereu ca"dragostea e oarba")?

2 răspunsuri:
| adina_6125 a răspuns:

Pai cred ca e o idee buna.sincer eu asi fi impreseonata daca cineva ar face asta pentru mine.sper sa fiti fericiti. apropo nici o fata nu cred ca se poate supara daca faci asa ceva(poate doar daca are prieten).nu uita sa dupa ce o saruti lasa putin si dupa aia ii zici uite eu am inceput sa tin la tine si chiar te iubesc vrei sa fi cu mine. sper sa spuna da dar daca zice lasa-ma sa ma mai gandesc eventual va uitati la un film si intre timp o ti in brate si chesti din astea ca ea chiar sa vada ca tu ti la ea si la un moment dat o intrebi deci ce zici vrei sa si cu mine si cred ca sunt sanse de 99% sa zica da.sa imi trimiti un mesaj ca sa imi povestesti cum a fost ca sunt foarte curioasa. daca vrei trimite-mi idiu tau sa mai povestim si poate te mai ajut.

| Cosmina_4129 a răspuns:

Daca u crezi ca te place incearca, dar ar trebui sa stii si tu daca s-ar supara... tinand cont ca iti place de ea probabil ii cunosti si personalitatea.eu ti-as recomanda sa ii spui in fata ca simti ceva pentru ea...asa vei putea fi mai sigur ca nu se supara si vei sti care e si parerea ei, dar sa vorbiti in particular nu in locuri publicewinkingbafta!happy