| pryntesa a întrebat:

Pentru fete pun intrebarea; Pentru voi conteaza marimea penisului sau pe care le intereseaza?

4 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Poate sa fie si de 2 cm. atata timp cat te satisface laughing

| Daysukki a răspuns:

Eu is umpicut cam mica ca sa ma gandesc la asta acum big grin

| SEXobeat a răspuns:

Nu conteaza cat e de mare ci ce minuni poate facerolling on the floor

| pUphyK a răspuns:

De exemplu pe mine nu ma intereseaza ma multumesc cu care este adica pina acum am incercat doar unu nu era ft mare dar m-a durut a 3 oara faza e interesanta ca prima si a doua oara nici nu l-am simti apoi ma doar cam tare...