| visius a întrebat:

Pentru Fete:
Un baiat virgin sau unu cu experienta?

Pentru Baieti:
O fata virgina sau una cu experienta?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un baiat cu experienta.

| Ea12345 a răspuns:

Prietenul meu nu a fost virgin, eu da. Insa ne iubim enorm si nu a mai trebuit sa ne facem griji de genul, desi recunosc, a fost ceva bataie de cap la inceput big grin Nu aleg nicio categorie, deoarece poti iubi o persoana oricum ar fi.

| FoarteLetargic a răspuns:

O fata cu experienta. Nu are rost sa imi pierd timpul cu explicatii de genul :"Hai ca nu doare decat putin", "O sa fie bine" etc.

| SMarius a răspuns:

Depinde de fata, de relatie, de situatie...insa experienta nu trebuie sa fie un motiv care sa conteze prea mult!

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Una sa isi faca treaba bine,

| Fast92 a răspuns:

Normal ca o fata cu experienta ca stie ce o asteapta. da nu ar fi rea nici o fata vigina, dar e multa bataie de cap pana ii explici ca nu o sa doara etc...

| Alexutza25 a răspuns (pentru Fast92):

O să ajungi să iubeşti o fată virgină şi tot o să trebuiască să îi explici lucrurile astea, şi atunci nu cred că o să fie o bătaie de cap!

| EJelly a răspuns:

Pentru o fata virgina e nevoie de un experimentat, pentru un virgin, de o experimentata big grin- cam asa stau lucrurile...happy