| therealmarian a întrebat:

Pentru fete...
va plac rapperi?

24 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da:X

| CoquineNoire a răspuns:

Numai pe cei americani, nigga.

| Ramonaaaa a răspuns:

Da.Sunt draguti.Mie sincer nu imi plac emo si cocalarii.
Conteaza cum te comporti cu fata respectiva nu ce stil de imbracaminte ai happy.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Rapperi da, cei care se cred rapperi nuh!

| R_8074 a răspuns:

Nu

| maradi3 a răspuns:

Bai mareane, daca tot ai pus 2 de "p",la ce naiba te-ai mai zgarcit la un "i"! Adica,scuza-ma, sa te iau mai pe ocolite, intuiesti ca se scrie cu doi de "i"da?laughing

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da. Pentru ca si eu sunt genu` de fata cateodata gen emorolling on the floor cateodata gen rap.
smug

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ba ma pis pe toti rapperi au niste fite se dau jmecheri dar sunt niste pampalai care dabea stiu sa citeasca o fraza

| anonim_4396 a răspuns (pentru Youcomewithmeinhell):

Tu vorbesti de rapperi sau de cocalari? Cred ca de cocalariwinking. Intrebarea este :"Va plac rapperi?".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Youcomewithmeinhell):

"dabea stiu sa citeasca o fraza"- serios?laughingGlumesti, nu?laughing

| cherrybomb a răspuns:

Nuu. ca nu sunt ingrijiti, au pantalonii in vine zici ca au... in ei, sunte nespalati unii dintre ei, au niste maniere ciudate

| anonim_4396 a răspuns (pentru cherrybomb):

Ce-s cu prostiile astea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cherrybomb):

De unde ai primit informatia asta?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru cherrybomb):

De unde ai scos toate astea?laughing:S

| KellyK13M a răspuns:

Mie putin dar cel mai mult ROCKERII!

| Paulla a răspuns:

Nu, cu atât mai puţin cei care nu ştiu gramatică.

| Cuuukii a răspuns:

Sunt cu un tip care e adept al acestui stil thinking happy
Si da. tongue

| IateyourCookie a răspuns:

Sincer NU, DELOC...nu stau acum sa iti explic si de ce!

| angelkissing a răspuns:

Eu una ador rapperi sunt mai sensibli si nu le e fria sa isi arate sentimentele, ador stilul lor pentru ca arata ca sunt baieti nu cum se imbraca uni(gay). Sunt mai maturi stiu ce e viata au trecut prin multe.Am avut prieteni numai rapperi.winking

| Fericire04 a răspuns:

Dapwinking.Dar aia care`si dau sufletu pentru "Fata lor". daca`ma`ntelegi ce spun`winking

| hanibani a răspuns:

Mie da, imi place ca sunt mai „golanshi" + ca si eu ador rappul:X:X:X

| infires a răspuns:

...mie dah :X (ce majuscule vezi tu aici maa?)

| Soldiers a răspuns:

DECI, intrebarea ori e lade prost ori e serioasa:1.Serioasa - tipu vorbeste daca va plac rapperi (MCii) gen : Specii, Kazi, Bean...
2.PROASTA RAU - omu vorbeste despre aurolacii care asculta si cred ca rap inseamna Parazitii, Bug Mafia, La FAMILIA si care nu stiu ce e ala battle of da dome(battle rap), freestyle, MCing!
SI CARE E AUROALCUL CARE ZICE CA RAPPERI NU STIU GRAMATICA CAND RAPU E POEZIE angryangryangry!

| Cheloo20cmRecords a răspuns (pentru Soldiers):

Parazitii au dus rapp-ul romanesc unde e acum, deci nu mai comenta despre Parazitii.
Despre Mafia si La Familia ma doare-n ***