| Elide a întrebat:

Pentru fetele care nu pun suflet intr-o relație, cum reușiți?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru fetele care pun suflet intr-o relație, existati cu adevarat?

| sofisis a răspuns:

Nu prea ai cum sa fii intr-o relatie daca nu pui suflet. Cum ai putea sta langa un om care nu ti-e drag?

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Din interes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai incurca cu baieti plãcuti de toate fetele. Ai mai multe sanse sã te lasa si dupã doar suferi dupã el.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sunt frumosi, populari plus ca asa se nasc dramele pe astia cuminti le pastram ca pe catelusi

| Elide explică (pentru RAY):

Draga Ray, o sa rămâi cu TPU

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Ce romantic si cu tine mihaela mea draga https://www.youtube.com/watch?v=DI8HV738B_8 te rog frumos sa ma contrazici cu dovezii