| Happy Man a întrebat:

Pentru fetele din zodia rac, am cunoscut o fata din zodia asta care ma face sa ma omoor pentru ea dar sunt un taur prost si rusinos, cel mai mult imi place e ca isi ascunde partea sensibila ca mine si se transforma intr-o fata rea, dar de fapt e mai gingasa decat o caproara si dacat un trandafir, ce sa fac sa ma placa si ea sa cum sa ii spun te iubesc ce ii place cel mai mult la zodia rac?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mai Romeo reiventat care esti.Eu sunt racoaica si cel mai bun prieten al meu e taur.Si nu e deloc prosttongue
Si nici tu nu esti. Daca tot le ai cu teoria, ai un vocabular destul de frumos de ce nu ii zici si fetei toate astea?raised eyebrows
Crede-ma ca oricat de tare ar vrea sa para i-ar placea sa auda asemenea cuvinte din partea tahee hee
Si daca vrei fa-i un cadou. Da` original.Nu ce gasesti pe tarabe ca nu merge asa.De Dragobete de exempluwinking
Ai ocazie, ai cuvinte acum important e sa nu te pierzi cand o vezihee hee
Numara pana la 3 si zi dintr-o suflare totulbig grin

13 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Iti spun din surse ffffff sigure ca multe persoane in zodia rac se comporta total diferit din toate punctele de vedere!
Trebuie sa te porti frumos, sa o respecti, sa ii marturisesti sentimentele tale cele mai curate pentru ca mai presus de zodia rac ea este o fata ...pe care u o iubesti!
Bafta!

| Nita a răspuns:

Si eu sunt taur si prietena mea rac. Nu trebuie sa iti fe rusine. Spune-i ca iti place de ea si ca ti la eawinking succes

| funnygirl a răspuns:

Interesant laughing si eu sunt rac iar pr meu taur big grinpai trebuie s ii oferi siguranta asta e cel mai important, sa vb frumos cu ea si cand sunteti doar voi 2 ii poti spune ca e o pers ff speciala pentru tine si ca o iubesti. succeswinking

| Happy Man explică:

Ms mult la toti

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eh, chestia asta cu zodiile, nu e facuta pentru fiecare individ. La unii se potriveste, la altii nu... happy

| undercovergirl a răspuns:

Buna,

Si eu sunt tot taur, dar din contra nu sunt deloc rusinoasa...probabil te comporti altfel atunci cand esti in preajma ei. Cuvintele prin care descrii ce simti pentru ea sunt foarte comice, ceea ce inseamna ca posezi simtul umorului ( noi taurii suntem mandrii posesori ai acestei calitati ) ceea ce este de foarte mare ajutor in relatiile inter-umane.
Tot ce pot sa-ti spun este ca taurii au inca o calitate f. buna dupa umila mea parere happy si anume ca sunt directi si nu merg pe ocolite. Asa ca propune-i sa iesiti undeva si sunt sigura ca va accepta. Dupa aceea comporta-te cu naturalete si lucrurile o sa mearga mai mult decat ok.
Succes happy

| lostcontrol12 a răspuns:

laughing. c tare, eu sunt fata(rac) si prietenul meu este taur:X

Poi.trebuie sa ai incredere in ea, cel mai important trebuie sa ai grija ca ea sa simta ca o iubesti sh ca este singura fata din viata ta(suntem foarte sensibile si geloase in acelasi timp). Poarta-te frumos si cu siguranta iti va oferi sh ea la randul ei tot ce are mai bun.Succes:*

Pt mai multe detalii, da-mi mesaj p privathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.eastrolog.com

| Crazy_9368 a răspuns:

Pai, tinand cont ca racii vor sa para mult mai siguri pe ei decat sunt si sa nu isi arate slabiciunile, ai putea sa ii dai intalnire (p. s. le plac lucrurile marunte si romantice) si sa ii marturisesti ce simti pentru ea fara prea multe ocolisuri si gesturi tandrehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, eu sunt rac si-ti zic sigur ca mi-ar placea sa fiu cucerita prin inedit, curaj, incredere si protectie, surprizele sunt pe primul loc si mai mult ca sigur drumul spre inima unui rac.nu e rau sa fii rusinos, place asta, rusinos si respectuos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zodia rac trage pamintu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stii ca cu nici o fata nu e simplu dar trebuie sa stii ca noi fetle rac ne bazam mai mult pe tonalitatea vocii decat pe ceea ce spui; fi sincer cu ea si nu te gandi cum sa actzionezi fa-o din inima si nu ai cum sa ratezi. Indiferent ca e rea sau nu orice om are sentimente si in special un rac...insa ei tac s-ar putea chiar sa ai o surpriza si si ea sa te placa
ar trebuie sa incerci