| roxanage a întrebat:

Pentru liceul miliatr trebuie sa fii neaparat virgina?

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Asa ti-au zis parintii sau bunicii? rolling on the floor

| neutrino a răspuns:

Si la cap si la corp.

| Felys a răspuns:

Ce legatura are virginitatea cu liceul, poate verifica sanatatea dar ma indoiesc ca intereseaza pe cineva acest aspect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

101% nu, mi-a povestit 2 prieteni care acum sunt in primul an la academia militara ca le-au fost examinate organele sexuale doar sa nu aiba vreo problema medicala, in rest nu are treaba...

Răspuns utilizator avertizat
| TrooololololololoJR a răspuns:

Da, dar se rezolva cand ajungi acolo

| Maryo1o1 a răspuns:

Nu dar e de preferat sa fii pentru ca iti vor face controale. Si eu sunt la liceul militar si mi s-au facut controale. Cred ca regula se aplica si la fete. Sper ca ti-am fost de ajutor.