| anonim_4396 a întrebat:

Pentru persoana iubita v-ati putea umili?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista umilinta in iubire?
Nimic nu e umilinta, iti arunci invelisul aspru, formal pe care-l porti in fata lumii si-ti scoti sufletul in fata ochilor adorati, ca sa-l vada, sa-l simta, sa-l apuce in mainile dragi si sa nu-i mai dea drumul niciodata!

11 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Cand iubesti, nu simti ca te umilesti sau ca faci compromisuri.
Doar se fac gesturi cu inima sangeranda, cu aripile frante si cu lacrimi in ochi.Si poate chiar cu mainile impreunate a rugaciune, numai sa fi lasat ca sa iubesti.

| AtateaConditii a răspuns:

Daca merita, da.

| TuPeistU a răspuns:

Depinde. nu cred.

| dydy1 a răspuns:

Niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult luat de prost, mai ales daca pleaca pentru altul

| rousz a răspuns:

Hey! Cand iubesti esti dispus sa faci orice si nu cred ca te umilesti atata timp cat este o iubire puternica, nu te umilesti, ci demonstrezi sau faciwinkingparerea mea

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Nu!

| catalin02 a răspuns:

Pai aici depinde de firea oricui adica eu nu mas umili in fata nimanui adica (baieti nu se vor umili din cauza orgoliului)

| Dicanul a răspuns:

Daca esti baiat, e obligatoriu.

| WaKeUp19 a răspuns:

... depinde ce fel de umilire laughing dar, in general m-as umili pentru iubita mea love struck love struck

| Alina234 a răspuns:

Eu cred ca odata ce este iubirea ta...deja putem exclude cuvintul "umilinta" sunt realizate doar niste actiuni un pic mai deosebite doar cu scopul ca intre voi sa fie bine. Nici decum te umilesti ci faci tot posibilu pentru a tine linga tine persoana draga happy