| andri22 a întrebat:

Pentru voi ce inseamna cu adevarat a iubi din inim, dar sa nu ai curaj sa ii spui acelei persoane pentru ca ti-e frica sa nu te refuze?

Răspuns Câştigător
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Sa iubesti din inima este un lucru greu. Trebuie sa ai rabdare, vointa si curaj. Curajul si increderea sunt etapele cele mai grele de parcurs intr-o relatie. Iti trebuie timpul ca invatator pentru toate acestea si mediul potrivit de desfasurare.

Succes!

8 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

La ce te referi prin''a iubi din inim''?
Relatia de cuplu? Te rog...numai iubire adevarata nu gasesti acolo.

| RAY a răspuns:

Si eu am patit asta, am iubit o fata adica imi batea inima puternic, ma emotionam cand o vedeam nu stiu ce a fost dar n-am curaj sa-i spun niciodata pentru ca erau multe la mijloc intr-un final ea tia ales alt drum in viata, e o tortura in tacere

| Exilee a răspuns:

Nu-i nimic. Personal ma regasesc deocamdata in iubirea platonica.

| ErrorFound a răspuns:

Nu pot intelege...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentele vin si pleaca. Nu am sa ma cosatoresc never. Imi plac atat de multe persoane incat nu ma pot decide, iubesc la nesfarsit. Si crede-ma nu as sta toata viata cu cineva, as incerca cu mai multi prin simplul fapt ca imi place sa retraiesc orice moment, urasc atunci cand cineva imi impune o regula sau mai multe. Sunt liber cugetatoare.

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahhh... imi aprinzi focul iubirii si cuget spre tine.
Nimic sa nu stea intre noi doi. Tu si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Sper sa te blestee aia cu magia wodoo si sa iti moara la intrare.

| BlackSulphur a răspuns:

Self-torture.