| personaljesus a întrebat:

Pentru voi e importanta dragostea? Pentru mine pot spune ca a devenit chiar cel mai important lucru, dar pe care nu il pot trai...

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Da, dar nicidecum Nu primeaza.pa

| SpEEdz0r a răspuns:

Pentru mine este cel mai neimportant lucru.

| TabooR a răspuns:

Fara dragoste suntem morti toti... fara sa iubesti si sa fi iubit e o adevarata pedeapsa

| Claudia_1526 a răspuns:

E foarte importanta dragostea, sincer iti da putere, e frumos sa iubesti si sa fii iubit si nu cred ca nu poti "trai" dragostea, pur si simplu nu a venit momentul, persoana potrivita, dar la toti ne vie randul love struck... o sa apara