| RAY a întrebat:

Pentru voi sexul inseamna a avea automat o relatie cu o persoana?

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu,câteodată îți dorești doar sex de plăcere.
Și nu ești prostituată, să fim serioși. Într-o seară te mănânca undeva și pleci cu colegul de la birou și faci sex nebun, care-i problema?
Unii sunt prea închiși la minte.

| sofisis a răspuns:

Nu.
Sex fara relatie se poate.
Relatie fara sex...nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca punem instinctul in slujba ratiunii, atunci da, asta inseamna, daca persoana/persoanele pun ratiunea in slujba instinctului, nu sunt decat niste animale in calduri cu chip omenesc.

| MiruD a răspuns:

Pentru mine, da. Pentru ca eu nu pot face sex cu o persoana, asa....aiurea. Si dupa aia sa ma prefac ca nu s-a intamplat nimic. Pentru unii, sexul e o necesitate. Cica. "mergi la o cafea cu mine? " Ceva de genu´, si apoi gata.
Sexul facut din pasiune, dorinta + sentimente de dragoste rezulta ceva mirific.
Iar daca unii se pot culca cu o suta de femei, sau si invers. O femeie cu un milion de barbati, probabil au facut un obicei din asta. Si le doresc spor la treaba.

| DeathReaper a răspuns:

Nu.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Nu...
Gâdește-te la prostituate! laughing

| RAY explică (pentru ElenaDanielaE):

La o intrebare de a cuiva majoritatea spunea ca da trebuie sa ai iubita sa faci sex e cam aiurea sincer

| MiruD a răspuns (pentru ElenaDanielaE):

De aia se si numesc asa nu? Automat cand faci sex, cu unul si cu altul, la orice ora, asa te numesti. (vorbesc in general).
Si inca ceva. Daca te culci cu cineva fara a avea o relatie, si cu altul si cu altii, deja te plictisesti si cand ai sa ai o relatie, nu ai sa mai ai aceeasi dorinta. Chiar daca esti indragostita de aceea persoana.
Parerea mea. happy

| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Da. Josnic, mai ales pentru o fata sa intretina relatii sexuale cu un baiat fara a avea o relatie. Sexul, in opinia mea, nu se face numai pentru placere.
Sexul se face cu persoana iubita. Atunci este cel mai placut, cel mai frumos din toate punctele de vedere.