| StEluTa_3250 a întrebat:

Pentryu baiet; ce inseamna pentru voi; sa fii buna in pat"

11 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Pur si simplu.eu de exemplu sunt foarte bun la pat... am reparat 3 dormeze, o canapea si patul din camera mea.Pot spune ca sunt chiar expert.Nu cred ca e greu cu niste cuie si ciocane sa bati niste scanduri pe acolo big grin

PS. Intrebarea este de ce oare s-au rupt paturile alea :X laughing

| A12NDRA a răspuns:

Adica sa il faci sa se simta barbat, sa tipi si sa urli de placere.
Sper ca ai inteles.

Răspuns utilizator avertizat
| Kristtine a răspuns:

Adică să ştii să te mişti şi să ştii totu despre sex.

Răspuns utilizator avertizat
| enverhoxha a răspuns:

Înseamnă să-ţi placă. Dacă nu-ţi place şi ţie, n-ai cum să fii bună.

| TommyMiller a răspuns:

Inseamna sa fii miloasa, sa nu ma bati, sa fii blanda cu mine cand suntem in patwinking

| Snicket a răspuns:

Sa sti sa te misti, preludiu etc. Eu prefer fetele rele in pat big grin

| bogdan1004 a răspuns:

Sa sari in pat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| andreigroza19 a răspuns:

Adica docila, obraznica, dezinvolta, pudica, zgomotoasa cam cum ar fi o noapte firebinte pentru noibig grinbig grin