| blurixe a întrebat:

Perechea perfecta...Tot nu am gasit-o. Pur si simplu nu gasesc o fata care sa imi placa cu adevarat. Am un prieten in clasa cu mine care mereu gaseste cate o fata draguta ca prietena. Insa eu nu inteleg cum pot sa imi gasesc perechea. sad Ce as putea sa fac in afara de socializare? Gen Twitter, hi5 etc.

Răspuns Câştigător
| andree_5411 a răspuns:

Ai rabdare.
Sti cum se spune.Cu rabdarea treci si marea.
Pentru toti exista perechea potrivita.
Trebuie sa te ocupi de prioritatile tale principale, si pereche perfecta va veni cand te astepti mai putin.
Succes.
Funda?

1 răspuns:
| emchristina a răspuns:

Sunt fata.si sunt in aceiasi situatiesadadica tot timpul ma indragostesc de cine nu are timp de minecryingsi prietena mea cea mai buna tot timpul gaseste.si nici macar nu cauta.asa ca si eu am renuntat sa mai caut si sa-mi bat capulsad