| Acellin a întrebat:

Persoanele introvertite fără multi prieteni și care nu au o viata sociala foarte activa își pot găsi jumătatea?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Da.
Poate sa isi gaseasca tot o persoana introvertita cu care sa se simta bine in doi, sau fix din contra una mai extrovertita care sa il/o scoata din stare.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza mai mult atractia fizica, degeaba esti vorbaret dar urat

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Ce ai cu persoanele urate? laughing. Sa stii ca si uratii isi gasesc jumatatea.

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Eu nu am nimic cu tine urato, hai sa ne vedem

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

No thx, nu vreau sa te dezamagescwinking

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Pacat,ne speriam resiproc unul de altul, poate ne placeam resiproc mai stii, sa o sansa iubiri noastre

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Degeaba as da eu sanse iubirii ca tu nu ai sa iubesti niciodata pe cineva asa vorbareata dar urata ca mine.Crezi ca nu stiu ca incerci sa ma faci sa ma indragostesc de tine ca sa arati ca conteaza atractia fizica?

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Asa rau sunt oare?

| mentholinks a răspuns:

Se poate dar foarte greu.

| CleanHeart a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Introvertit nu înseamnă neapărat timid, nu e neapărat un minus.

| Acellin explică (pentru anonim_4396):

Introvertit ești atunci când nu îți place să petreci mult?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Acellin):

Nu.Atunci ești inteligentlaughing

| Anon31241212 a răspuns:

Bineinteles. De ce nu? Nu e o regula daca esti introvertit sau extrovertit. Asa e felul tau de a fi si cineva te va aprecia exact asa cum esti!

| Rux04 a răspuns:

Da, de ce nu? Eu sunt introvertită și mi-am găsit jumătatea.

| squishyhihi a răspuns:

Asta caut si eu...:/