| mardeamor a întrebat:

Peste cateva zile vine iubitul meu de la snagov e plecat la parinti si cand se intoarce vreau sa ma duc la el 2-3 zile si prima seara vreau sa imi incep viata sexuala sunt pregatita psihic insa fizic. dati'mi ceva idei. ce sa fac. ce sa folosesc. o pozitie buna sa nu ma mai doara rau? ceva sa imi mai aline durerea. vreun medicament nu exista nu?hee heeorice sfat e binevenit multumesc >multbig grin

13 răspunsuri:
| pelu a răspuns:

Fi tu insati`. daca t iubeste va face totul sa para usor love struck Dezvirginare placuta big grin

| pelu a răspuns:

Daca el te iubeste va face totul sa para usor.nu te gandi la durere.dezvirginare placuta :X

| Hombre a răspuns:

Pozitia clasica, celelalte dupa, mai tarzior. Fara frica, doar nu te duci la abator. Sfatuit, incurajat.Succes

| daniDeeDee a răspuns:

Hihi...cineva nu o sa mai fie "fata mare"!

ma bucur pentru el tonguewinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Citeste si din arhiva TPU, dupa ce dai cautare cu "dezvirginare" si "prima data"!
Atentie si la atmosefera, igiena, si... grabiti-va incet! si cu folos! - adica tandrete la maxim, ok?!
Success!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ai sricat tot farmecul si feeria primei partide de dragoste, care oricum ar fi fost era a ta sau a voastra pentru tot restul vietii.acum e si a noastra.sa nu-ti mai faci publica intimitatea, chiar daca nu te cunoastem personal. te cunosti tu.

soothe
| soothe a răspuns:

Sfatul meu este sa pastrezi momentul acela ca pe o comoara, numai pentru tine si el. Totul vine din dragoste. Dragostea este un sentiment pe care il au oamenii unii fata de altii; este un fel de daruire, de caldura cu fluturi de la stomac, fericire si dor amestecate continuu. De obicei este intre un baiat si o fata, care (pe vremuri) era pazita (dragostea) "cu sabii de-otel si de ea si de el, la fel". Deci lasa dragostea sa vorbeasca si invata din inima ta, unde experienta si fiorii a mii si mii de femei din sangele carora te tragi, au lasat urme adanci si minunate. Ia-te dupa ele. Iubitul tau te va invata restul si daca ai sa il privesti in ochi ai sa intelegi mult mai mult decat ti-ar putea descrie oricine altcineva in cuvinte. Fiti fericiti!

| tyana a răspuns:

Nu te mai gandi atat de mult ca devii stresata si nu mai are farmec! Lasa totul sa vina de la sine.

| EUSIATIT a răspuns:

Poate te grabesti. a doua oara nu mai exista in viata. ASA ca gindeste te ffffffff bine

| vyo a răspuns:

Fi relaxata totul vine de la sine, succes.

| franck2222 a răspuns:

Stai linistita ca nu o sa te doara doar o sa-ti placa ai sa vezi.
mai ales dupa primele penetrari ai sa vezi ce mai vrei.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti pregatita, dorinta va fi mult mult mai mare decat durerea si teama de durere, asa ca nu iti va trebui nici un medicament.

| emanuelf a răspuns:

No, si ia-ta pleaca o virgina dintre noi. Un sfat? Pt. el: fii tandru si excit-o bine inainte (placerea suprima durerea). Pt tine: lasa-te dusa de val. Daca simti ca ceva nu face bine spune-i. Nu exista un protopip de dezvirginare. Dar o incalzire buna inainte, mai ales pentru tine e esential.