| kidddo14 a întrebat:

Peste doua saptamani e ziua prietenului meu...nu stiu ce sa-i iau, ma gandeam la un ursulet Me to You. voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Alexis_5518 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fie un cadou care sa ii aminteasca de tine. Ii poti da o bratara gravata cu numele voastre, sau orice altceva vrei tu. Daca vrei sa ii faci o surpriza placuta ar fi ideal pe ganda cadou, da ii dai o poza inramata cu voi doi. Te'am pupat:*

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare mai degraba un cadou pentru o fata decat pentru un baiat.

| lyrics a răspuns:

Mmm. e prea copilaros.
si exact, e mai mult pentru o fata.
fetele apreciaza mai mult cadourile de genul asta.
o bratara, un ceas, un tricou, o sticla buna de whisky.trabucuri daca fumeaza
ceva pentru calculator...
nu stiu, un cd cu trupa lui preferata...
un parfum bun
o carte interesanta...
poti incerca chiar kamasutra daca esti mai indrazneata

| RS4 a răspuns:

Ursulet e prea copilaros! dar daca crezi ca i-ar place, e ok!
mai gandeste-te, un ceas, de fiecare data cand se va uita cat e ora isi va aminti de tine!winking