| litlledolleioanna a întrebat:

Peste o luna e ziua prietenului meu si nu stiu ce sa imi cumpar sad de obicei i-am luat parfumuri si chestii asa. dar acum nu mai am nici o ideesadsadsad

Răspuns Câştigător
| ETF a răspuns:

I-ai ceva care stii ca ii place sau eventual are nevoie sau i-ai ceva ce isi doreste foarte mult [gandeste-te si ce hobby-uri are], si pe langa cadou ii poti cumpara o rama foto draguta si o poza cu voi care sa o pui in rama sau chestii de genul asta [gen breloc etc]

4 răspunsuri:
| Erika:) a răspuns:

Poti sa iti faci o poza cu el si sa o pui intr-o rama superba. si o bratara cu numele tau sau al lui. sau o cana cu cel mai bun...laughing

| n0bodycaresab0utme a răspuns:

O partida de sex
Ce? doar spuneam si eu dar cred ca asta siar dori...cred numa :XD

| cupyyyy a răspuns:

O intalnire cu tine.Intr-un loc frumos. Unde se va simti mai bine ca niciodata.AI putea sa'i dai pe langa asta o scrisoare in care iti depui sufletul... cele mai frumoase cuvinte si amintiri.Ar fi ideal.
.^^.

| adryan20 a răspuns:

Cumparai cu ceaswinking