| cOnTexT a întrebat:

Pff am o problema, sunt cu o fata de 2 zile! Eu tin la ea si ea tine la mine(sper) ☺ Am stat destul de mult(adica multe ore) impreuna, ne am plimbat.sarutat(e foarte pupacioasa). etc (eu o cunosc de mai mult timp adica 2-3 saptamana laughing (stiu ca nu e mult) dar numa de 2 zile ne am sarutat... si am format o relatie! Trec la subiect, o cheama si Andreea si nu stiu daca sa ii fac un cadou maine sau nu! Imi este frica sa nu se invete "prost" sau sa se sperie ca pun prea mult suflet. sau daca nu ii fac poate se supara! Sunt confuz, nu am mai patit asa, am fost cel putin de 1 luna cu o fata inainte sa fie ziua ei de nume sau de nastere! A fost logic sa ii fac cadou atunci. Multe sfaturii! multumesc TPU cei mai buni ☺ (nu veniti si prin timisoara, sa va cunosc mai bine de aniversarea a 2 ani?)

Răspuns Câştigător
| rucsy_7574 a răspuns:

Nu e buna ideea a celul de jos nu`i spune ca o iubesti. cel putin nu acum. Nu ai cum dupa 2 zile fi serios. Nu mai dati asemenea sfaturi induceti oamenii in eroare. oricum esti constient ca nu ii poti spune asta nu? laughing

Sa trecem la cadou. nu trebuie sa ii faci un cadou imens. i`ai ceva dragut micut intentia conteaza mai mult o sa aprecieze ca te`ai gandit si ai facut un gest frumos. Cumpara`i un plus micut o inimioara ceva vezi tu ceva dragut oricum fetelor le plac chestiile mici si dragute (din propria experienta laughing ) sau o poti scoate in oras la o inghetata prajitura pizza vedeti voi... si ii spui ca faci asta pentru aniversarea de nume. Dar daca ti se pare demodat asta desi nu e... ii poti face un cadou va ramane si cu o amintire placuta. Si cand va privi acel cadou se va gandi zambind la tine

Sper ca ti-am fost de folos big hug

6 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere :*:*:* ce cadou i`ai luat pana la urma?

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Eu zic sa-i iei ceva care sa nu intreaca asteptarile. Ceva mai prietenos, cum ar fi un lantisor finut, si un pandantiv cu A. Mi se pare cel mai bun cadou pentru ea, si avand in vedere relatia voastrahappy
Mult succes!:*:*

| 21Ada a răspuns:

I-ai un lantisor cu litera A sau un trandafir cu o cutie de ciocolata happy oricum daca tine la tine se va bucura de ORICE
PS: sunt din Timisoarahee hee

| alex_6264 a răspuns:

Buna eu zic ca ceva micut simbolic care sa ii placa sa fie incantata! ceva care sa ii atraga atentia dar nici prea mult, apoi sa nu iti mai dea tie atentie toata seara!big grin!

| pandabaek a răspuns:

Bună! Nu trebuie să-i dai neapărat un cadou, e bine şi dacă ii spui că o iubeşti, iar dacă crezi că asta nu va merge un cadoaş micuţ ar mergehappy
Sper că ţi-am fost de ajutor! Numai bine!

| xentop47 a răspuns:

Sa-i iei ceva micuuut si dragut gen un fular un maimutoi sau pur si simplu sa-i spui ca o iubesti depinde de firea ei.

Bafta!