| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Pff... deci sa va spun am facut plaja cu o verisoara de-a mea big grin si am facut toples fara sutienul de la costumul de baie laughing si am obs ca sanii ei ii sunt țuguiati (intelegeti voi) big grin ce poate sa faca ca sa ii fie si eu rotunzi thinking fapt pentru care am cam ras de ea pe chestia asta big grin
Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| silviu98_2761 a răspuns:

Sa poarte sutien mai rotund si strans sau sa faca operatie cine stie

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Băi, pe internet sunteți anonimi. De ce inventați scuze penibile cum că ar fi problema altcuiva?

| gheorgheasdasa a răspuns:

Sa manance mai mult. ca nu cumva data viitoare cand se loveste involundar de cineva sa-l intepe cu sanii laughing)
Sau sa-si puna silicoane thinking

| HottestBarbiesOnTumblr explică:

E chiar problema ei tongue ce era asa de greu sa zic ca ar fi problema mea thinking

| CuteMe a răspuns:

Si eu am sanii tuguiati si sora mea tot a ras de mine si m-am simtit foarte nasol, asa ca parerea mea este ca ar fi trebuit sa iti ceri scuze sau sa taci din gura... urasc cand vad fete care se dau asa mari artiste si o fac pe modelele; ce fel de prietena esti tu?