| anonim_4396 a întrebat:

Pff, Dupa 3 luni... 4-5 postări puse pe TPU despre relatia mea cu fosta mea iubita de 7 luni de zile, din care a inceput sa fie indiferenta cu mine sa-si bata joc de mine si etc am ajuns am vazut azi cu ochii mei cum era cu altul si faceau sex in masina. Acum 4 saptamani ne-am gasit intamplator la o plimbare dupa 20 de zile ea incantata ca m-a vazut. Ne-am plimbat, ne-am luat in brate, m-a sarutat, ea făcând asta nu eu deoarece am taiat legatura, un timp era incantata ca ne-am revazut. Am stat, am vorbit etc si spunea ca nu mai vrea alt iubit ca decât sa inceapa sa se cunoasca iar nu are nevoie de altul spunea, de atunci n-am mai vorbit cu ea si astazi vad cum se urca in masina la cineva si peste o ora fac sex in masina sărbătorind ea punând pe Insta story cu el si ea dezbrăcați in mașina.
Am avut o relatie ca in vise cu ea, am fost perfecti, ma iubea extrem de mult si eu pe ea pana cand din oct s-a stricat relatia, a început sa fie indiferenta si etc.
Pacat chiar imi pare rau ca s-a schimbat in halul asta. O relatie toxica.
Ce spuneți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun si acum si am spus si in trecut ca nu merita sa faci o obsesie dintr-o relatie care s-a terminat demult.
Vezi-ti de viata ta si nu te mai crampona de a altora!
Nu mai pierde timpul inutil cu ceva ce nu poti schimba si nu are oricum viitor.
MOVE ON!

| SilentRain a răspuns:

Ce spun?
Că oamenii sunt falși, și relațiile sunt un rahat in care intri fericit și ieși depres, sa te aștepți la orice când intri in realti

Răspuns utilizator avertizat