| anonim_4396 a întrebat:

Pff mi-am facut un prieten si maine trebuie sa ma vad cu elstraight face. Faza e ca am 15 ani si inca nu stiu sa ma sarutstraight face, adica am mai avut prieteni dar ceilalti preferau doar sa sarute adica fara alte implicatii, normal.Stiu ca nu puteti sa explicati, dar ma simt aiureastraight facetotul vine de la sine? nu stiu, nu inteleglaughing

5 răspunsuri:
| lilstar a răspuns:

Da si eu gandeam asa...si in momentul acela nici nu m-am gandit la asta...totul vine de la sine, nu iti face grijihappy

| andreea_1536 a răspuns:

Pai la inceput o sa fi panicata si sigur nu vei stii ce sa faci, dar peste cateva secunde te vei calma.Incearca sa il urmezi pe el... ce face el fa si tu(ma refer cu limba) incearca sa nu arati ca ti-e frica, fi increzatoare pana la urma nu e asa de greu doar ca toate ne-am speriat la inceput.va fi binewinking a... si sfat :incearca sa ti ochii inchisi

| Brotacelu a răspuns:

Asa e ...totull vine de la sinewinking si eu am fost paralel cu asa ceva pana am vazut ca nu e chiar atat de greu happy
Deci... distractie placuta

PS:Ai grija sa nu doreasca mai multwinking

| mih1990 a răspuns:

big grin
nimeni nu se naste invatatbig grin.si ce daca nu stii? cand o sa te sarute totul o sa vina de la sinetongueai sa vezi o sa fie bine.nu trebuie sa te ingrijorezibig grin

| Andrada_5061 a răspuns:

Stii.ca.daca.te.lasi.purtata.de.val...nu.ai.ce.sa.stii...si.atunci.vei.vedea.ca.totul.va.fi.bine.
Suckesswinking:*