| BeatriceDlke a întrebat:

Pff, vreau sa ma ajutati si pe mine cu o chestie. asta vara am fost cu un baiat el este in spania acum dar la vara vine in Romania, eu cred ca el isi bate joc de mine pentru ca imi pune intrebarii urate..eu mereu cand vorbesc cu el pe messenger incep sa tremur, de asta toamna incerc sa-l uit si nu pot in fiecare zi ma gandesc la el. vreau cateva sugestii. dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Nu mai vorbi cu el si gata, ce e asa greu?

| gazza01 a răspuns:

Ce intelegi prin "vorbeste urat"? Ce iti zice?big grin

| DjYeti a răspuns:

Da-i ignore daca tu crezi ca nu merita o sansa. poate ca isi bate joc de tine dar poate prin asta vrea sa te impresioneze. poate chiar te place si daca si tu il placi sunt sigur ca vei face alegerea corecta. Succes!

| Nykoletttta a răspuns:

Nu este prea usor sa il uiti inspecial daca tu il iubesti ii poti spune uite tu vr sa o luam de la 0 si daca zice da veti fi fericiti sau daca nu combinate cu alcnv