| DianaPrepelita a întrebat:

Pfff... Prietena mea s-a indragostit de un tip, si-a marturisit sentimentele si el i-a spus ca e reciproc. Astazi a trimis un biletel prin prietenul lui in care il intreba daca vrea sa se combine cu ea. El i-a zis ca ar vrea, da nu se cunosc destul. Ce sa inteleaga prin asta? Si ce sfat ii dati? Nu mai stiu ce sa-i zis sa-i ridic moralul. Funda :X

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Deci mai intai ar trebui sa se apropie de el daca tot sa cunosc si sa nu mai aduca vorba de asta daca simte ca se cunosc si ca o place cu adevarat o s-o intrebe el pe ea

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai ce poate sa faca decat sa se bucure.Au timp sa se cunoasca in timpul relatiei.happy

| ioana2200 a răspuns:

Pai este normal ca el vrea sa se cunoasca mai bine ca sa stie daca relatia lor va avea un viitor, sa vada daca se potrivesc. Spune-i prietenei tale sa incerce sa discute mai mult cu baiatul acela si sa afle ce lucruri au in comun si isi vor da seama daca intr-adevar se potrivesc.Succes:*