| nebunatica_2307 a întrebat:

Pilula de a doua zi iti modifica menstruatia?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RXN a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia.Am folosit-o si eu o singura data, dupa ce am mers la medic si tot tacamul si nu am avut nicio dereglare sau efect advers, totul a fost perfect normal.La unele fete insa,pot aparea sangerari intermenstruale,precum si dereglari ale menstruatiei,lucru destul de normal caci, la urma urmei, introduci in corp o cantitate uriasa de hormoni.Mai multe detalii gasesti pe prospect, dar ti se poate da si medicul care-ti prescrie pilula, precum si farmacistul/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric DA.
Ai grijă de tine, o seară de vis.

| anca174 a răspuns:

Mi nu mi-a modificat-o happy. dupa 2 3 zile mi-a curs putin sange. mai putin decat la menstruatiehappy dar mi-a venit normal apoi. se pote sa fi venit cu 1-2 zile mai devreme sau mai tarziuhappy dar oricum nu aveam o menstratie regulata.