| Dumitrescu_Valentin_1905 a întrebat:

Plac o fata foarte mult, adica ma gandesc mereu la ea.Dar ea place un alt baiat.
I-am zis ca o plac, dar nu a dat importanta.
Suntem prieteni, dar o plac foarte mult si nu pot sa schimb asta, ce pot face?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauti si tu alta... ce sa faci, stai dupa fundul ei toata viata in timp ce ea umba cu altii?

| RAY a răspuns:

Esti in lista ei de prieteni iar tu visezi la vaginul ei, sunt vise

| alina2k18 a răspuns:

Cauta altawinking sau asteapta ca milogu poate iti da atentie laughing

| Elide a răspuns:

Nu ai ce face daca ea este interesată de altul. îndreaptă.ti atenția către o altă fata

| Subsemnatul123 a răspuns:

Renunti. Cauti alta. Deja ti-a aratat ca nu-i interesata de tine.

| Razvaneserios a răspuns:

Sa treci peste. E clar ca nu o sa fiti vreodata impreuna iar faptul ca stai dupa ea nu o sa iti aduca nimic bun. Sunt o tona de fete probabil mai bune decat ea care ar fi cu tine. Trebuie doar sa le intalnesti. Pace

| leiidinbanie4 a răspuns:

Da-o-n mortii ei de panarama, inseamna ca nu merita daca face asa.