| xGloryaax a întrebat:

Plac un baia tcare nu stiu care ma place :se uita la mine itrun fel ciudat dar cald si placut rade tot timpul la glumele mele vine cu mine acasa(nu ma lasa sa ma duc singura pe alta strada)a zis ca ii place cum gandesc ce e ciudat e ca intr-un timp nu vbea dloc cu mine si ma evita dar acum la sfarsit de an de scoala se comporta super frum cu mine(noi ne mai tachinam des) deci ma palce sau nu? funda + vot

Răspuns Câştigător
| demonykangel a răspuns:

Deci chiar te place.ba chiar este si grijuliu cu tine daca nu te lasa sa mergi singura pe strada...Si poate ca nu vorbea cu tine pentru ca era timid si acum si'a facut curaj.Si eu trec printr'o situatie aseamanatoare cu a ta.Incearca sa vorbesti si u cu elwinkingSper ca te'am ajutat:*

8 răspunsuri:
| xGloryaax explică:

Scz pentru gresele

| Sedativ a răspuns:

Daca nu te lasa singura pe strazi, inseamna ca iti poarta de grija si ca nu vrea sa ti se intample ceva, de aici rezulta ca te place si ca vrea sa petreaca mai mult timp cu tine.

| Evans a răspuns:

Da te place tongue Si incearca sa fie cat mai aparoape de tine

| lolly a răspuns:

Cu siguranta este atras de tine.Nu numai ca te place, iti acorda atentie foarte multa, amuzament te face sa te simti placuta si are grija de tine daca nu te lasa sa te duci singura acasa pe alta stradahappy Cred ca te apreciaza si vrea sa fie cu tinetongue Fundita?

| AlexicăHD a răspuns:

Daca esti una din poza de la profil nu are cum sa te placa ca nu prea esti feminina + poate a facut un pariu cu cineva sau poate vrea doar sa te FFFFF acum asta ii parerea meawinking

| YoYoLicious a răspuns:

DOAMNE...acum 2 ore ai pus intrebarea daca este bine sa ii spui baiatului pe care il placi despre sentimentele tale si eu am zis ca exact asta trebuie sa faci, apoi mi-ai trmis mesaj sa-mi multumesti ca te-am ajutat si ca esti fericita cu el. ACUM, dupa doar 2 ore, pui alta intrebare? pay ori ai vorbit cu el, ori nu? ori te-am ajutat, ori nu?

| xGloryaax explică:

Nu sunt verisoarele mele

| xGloryaax explică:

Sunt alte fete