| blackgirl1875 a întrebat:

Plac un baiat de ceva timp si el ma place.Stam la distante diferite dar avem caractere compatibile.Am fi impreuna, dar baiatul are o alta iubita.Acesta imi spune ca tot pe mine ma iubeste cel mai mult.Ce ar trebui sa fac sa aflu daca intr-adevar ma iubeste mult?

Răspuns Câştigător
| simplegirl2 a răspuns:

Daca te iubeste Asa mult o lasa pe actuala si era impreuna cu tine...asta e cea Mai mare problema si ar trebui Sa te intrebi Daca te iubeste cu adevarat

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E simplu: daca te iubeste cat de putin, nu iti face nici o declaratie pana nu se desparte de cealalta. Doar iti spune ca are ceva important sa iti spuna, se desparte de ea si te cauta de-abia cand a rezolvat totul.

regis
| regis a răspuns:

Eu am ramas blocat la afirmatia "stam la distante diferite". Dar incercand sa trec mai departe, e nasol daca aveti caractere compatibile.

| RAY a răspuns:

Sta cu amadoua pentru sex atat

| sofisis a răspuns:

laughing) Clasic. Si pe gagica-sa nu o iubeste sau cum?
Te minte de ingheata apele. Mai bine iti cauti unul mai aproape si singur.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca te mananca intre degetele mari de picioare si ai impresia ca doar el te poate scarpina: fii convinsa ca el ar vrea sa scarpine tot ce prinde

| MegaGirlXDRo a răspuns:

Sarutal,daca îți raspunde la sărut poate dar poate chiar te iubește. Încearcă...