| Jojo_2758 a întrebat:

Plac un baiat foarte mult.(el are 16 ani si eu 12). Se comporta ciudat cu mine(cateodata vorbeste cu mine cateodata nu). Am auzit de curand ca si-a batut joc de una din colegele mele(sincera sa fiu nu e deloc draguta)(trebuie sa zic ca ma pierd cand e el prin jur). Pe mine credeti ca s-ar putea sa ma placa? Sau cum as putea sa aflu daca ma place sau nu? fundita

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

laughingClar, e pedofil, sau retard mintal, sau nu e asa de dezvoltat fizic si se da la din astea cu 4 ani mai mici ca el, pentru ca stie ca nu are sanse cu cineva mai...
LOL in viata mea nu cred ca un dobitoc ar putea sa fie cu cineva de 12 ani pentru ca ii place (doar ca sa profite ) Crede-ma happy asa fac toti.
Sincer, mai ai timp ca fata sa iti faci prietenwinking asa ca stai linistita, nucred ca te place.

| Yaguar a răspuns:

Cautati un prieten de virsta ta. Nu il mai baga in seama pe acesta mai matur nu e bine. (Dar la aceasta virsta 12 ani nu-i neaparat sai o relatie cu cineva, poti sa ai doar prieteni).

| VladimirPutin a răspuns:

De obicei băieții nu se uit la fete așa mici