| Andreeeeee a întrebat:

Pls help me. ce cadou sa ii i'au prietenului meu de Valentine's day? Dau fundita...:*

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

Daca ai bani, cunosti magazine cu diverse lucruri pentru barbati sau unul cu diverse suvenire, atunci e foarte simplu(http://www.studentie.ro/......88-a-49956 ). Ii cumperi si tu ceva din ceea ce ti se pare cel mai dragut si atit.Asta varianta e perfecta pentru cei daruiesc asa "din datorie".
Dar, vezi ca exista si din aia mai romantici si din aia care stiu ca la detalii trebuie sa fii atent, caci in ele de fapt sta fericirea.
Asa ca daca apartii optiunii nr 2, atunci mai intii de toate fa-ti si tu o lista de hobby-uri/lucruri concrete care ii plac iubitului tau. Spre ex: daca el adora lectura, atunci apucate sa cauti pe net /in librarii, niste titluri, asa care crezi ca l-ar putea interesa(iarasi tinind cont de temele lui preferate).
Cu siguranta va aprecia cu mult mai mult ceva confectionat de tine, ci nu cumparat(instrumentele doar sa le cumperi), nu stiu poate felicitari...
Pina atunci mai ai ceva vreme, astfel ai timp sa te gindesti la un cadou de care CHIAR ar avea nevoie si i-ar place mult.

Bafta!

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna. Ii poti cumpara de exemplu o inima de plus, ca sa ii arati dragostea ta fata de el.Sau ce vrei tu.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi tu o lenjerie sexy, si va aprecia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand conteaza mult varsta prietenului tau...preferintele sale si multe altele

| dinnamomanianebunia a răspuns:

Iai si u o sapca sau caciula sau tricou cu echipa lui preferata de fotbal;-)