| Marynna a întrebat:

Plsss heeeelp! Am cunoscut un baiat in grecia, el este din bucuresti, eu sunt din craiova, el are 12 ani, eu 13, in ultima zi(am plecat in aceeasi zi) am mers impreuna prin statiune si ne-am plimbat. Din ziua aceea, gandul mi-e numai la el, l-am visat de cateva ori, orice fac imi aminteste de el. Daca ma uit la un film care nu are nicio legatura cu dragostea, gasesc eu ceva sa-mi aminteasca de el, daca ascult o melodie, imi aminteste de el, simt acea senzatia ca si cum ti-ar infige cineva un cutit in suflet

Ce sa fac sa nu mai am starea asta!?

P. S:am id-ul lui numai ca inca nu mi-a dat accept(l-am verificat cu site-uri de verificare si de fiecare data aparea OFFLINE)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tie dor de el si nu poti evita sa iti iei gandul de la elwinking

| Noir a răspuns:

Esti inca mica.Ai numai 13 ani si toata viata inainte.Incearca sa uiti de el.si dc crezi ca e inposibil asteapta o vreme ca iti va cadea alt baiat cu tronchee hee

| anuska a răspuns:

Asteapta sa intre pe mass poate are PC stricat sau nu il mai intereseaza internetul sau nu are timp.
cand iti va da accept vei vb cu el si iti va spune el cand va veni in tara:*

| alina21 a răspuns:

Ai numai 13 ani. ai o viata frumoasa inainte nu iti intrista zilele cu asa ceva... nare rost sa insisti tu... el trebuia sa insite da eu zic ca cel mai bine ar fi sa te gandesti

| grimcris a răspuns:

O sa-l uiti, nu-ti face griji. Daca nu, incearca sa gasesti pe altul