| VIP_5051 a întrebat:

Plz Help! Acum cateva zile m.am despartit de prietena mea, am avut o relatie destul de serioasa mai bine de 1 an si in plus mai vorbisem cu ea mai mult asa copilareste inca vreo 2 ani innaite in acest timp ne.am atasat f.mult unul de altu ne mai certam din tot felul de prostii dar ne impacam repede ca nu rezistam prea mult unul fara celalalt dar acum a aflat de o fata cu care am vorbit eu prin mai si ne.am despartit acum nu-s in tara am incercat sa vb cu ea nu vrea mi-a zis ca am facut-o sa ma urasca si chetii de genu... ce credeti? ce sa fac? eu am renuntat la idea de a ma mai impaca cu ea deoarece nu-mi da chiar nici o sansa dar totusi nici nu va inchipuiti cat de mult o mai iubesc inkstraight face

6 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

O femeie poate ierta,dar nu poate uita!
nu te da batut,trimitei msj, spune-i ca regrei, sa va mai da-ti o sansa.
insa eu (ca opinie personala) nu te -as putea ierta.
increderea pierduta nu se recupereaza usor si intotdeauna in mintea ei va exista intrebarea:oare iar ma inșală? ce face acum?
dubii vor exista mereu!

| babyliciousalexaa a răspuns:

Normal este sa iti dai seama ca ai ranit-o. Daca ti cu adevarat la ea incerci si nu te dai batut.Fao sa inteleaga ca nu ai vrut sa o faci sa sufere si ca vrei o noua sansa si sa ii promiti ca nu vei mai gresi.Baftahee hee

| mQriana a răspuns:

Te credsad
n'ai cum sa o uiti asa de repedestraight face
pai poate ar trebui sa o lamuresti in legatura cu fata aia.
n-are cum sa te urasca, e doar orgolioasa si geloasa.oh go on
incearca cumva sa ii explici.straight face

| anonymus_6719 a răspuns:

Si eu m-am despartit de persoana cu care am impartit si bune si rele timp de 3 ani. E foarte greu dar incet trece daca tu mai vrei sa stai cu ea incearca sa vb cu ea dar frumos iar daca vezi ca ea nu mai vrea incearca sa ii da-i pace s-ar putea sa fie doar orgolioasa si sa vrea sa te pedepseasca putin dar poate sa te si urasca! viata merge inainte gandeste-te ca sunt 6 miliarde de oameni pe planeta asta eu zic ca undeva acolo este si aleasa ta!

| Laura11 a răspuns:

Daca o iubesti arata-i asta; iar daca ai iubito si inca o mai iubesti nu trebuia sa te desparti de ea.Eu cred ca ea te uraste dar; in atancul sufletului inca te mai iubeste. Dovedestei asta si te vei inpaca cu ea

| Aleps a răspuns:

Incearca sa mai vorbesti serios cu ea! Daca tii asa mult la ea nu renunta!