| Ruscanu_Cristian_1974 a întrebat:

Poate că par deplasat sau neștiutor dar spuneti-mi vă rog, o persoană bisexuală este o persoană cu ambele organe de reproducere sau este o persoană cu un singur sex dar este atrasă de a avea relații sexuale cu ambele sexe?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Hemafrodit, persoană care atât organele sexuale masculine. cât și cele feminine.
Bisexual, persoană care e atrasă emoțional și/sau sexual de atât de bărbați cât și de femeie.
Așa ca de curiozitate ai mai mult de 12 ani, că dacă da, e grav. -_-

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O persoana bisexuala, este o persoana cu 1 singur sex, dar atrasa de ambele sexe.
O persoana care are ambele sexe, este hermafrodit!

| OMFGConrad a răspuns:

O persoană bisexuală este o persoană cu un singur sex, dar este atrasă de a avea relații sexuale cu ambele sexe.

| Ruscanu_Cristian_1974 explică (pentru OMFGConrad):

Mulțumesc pentru mesaj, știam dar nu eram sigur, nu am întâlnit încă asemenea persoane

| DroIja a răspuns:

După ce aș pune o întrebare de genul, n-aș mai ieși din casă cinci zile. Think about it!

| Ruscanu_Cristian_1974 explică (pentru DroIja):

Și în astea cinci zile ți-ai tăia venele, nu?