| cîrne a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna ce efect au prelungitoarele pentru penis. diminueaza cumva placerea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu daca am picior de lemn, pot sa ma gadil in talpa? si sa rad? daca glandul este partea cu care simti cel mai acut placerea la intromisie si in timpul coitului si al orgasmului daca ai prelungitor cu ce simti? simte ea si e laudabil ca doresti placere pentru ea dar tu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru ce sunt bune?
Tu nu ești capabil să obți plăcere și să oferi plăcere partenerei?
Nu cred. Ești apt dar nu mai știi ce să faci!
Cu bile ai încercat, este la mare căutare..., inelul Durex, etc. care sunt mici plăceri fără să dăuneze sănătății!
Profită de ce ți-a dat natura și nu te distruge!