| croowlymi a întrebat:

Poate ginecologul sa stabileasca ultimul contact sexual la femei?

5 răspunsuri:
| cristi0005 a răspuns:

Se vede si daca te speli pentru ca raman unele semne de iritatie sau roseata in vagin... 100 % se vede si de la o zi la alta din cate stiu. nu tine de spalat ci de ce se intampla in vagin.

| RockTheNation a răspuns:

Daca ultimul act sexual a fost cu un negru sau un cal, da...

| drhotzu a răspuns:

Pai daca faci sex si te duci la doctor imediat fara sa te speli da, isi da seama ca ai facut sex.
daca te speli si trec si cateva ore, ca secretiile vaginale sa dispara nu prea are cum sa isi dea seama, ca nu ai log la pasarica happy

| suntserios a răspuns (pentru drhotzu):

Prea tare asta cu log ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai spalat intre timp, nu.