| lolium a întrebat:

Poate iubirea sa dureze si o viata intreaga?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Sigur ca da. Bunicii mei au stat 50 de ani impreuna. Si acum, bunicul mai plange dupa bunica, desi a murit de multa vreme.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de caz poate sau nu.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se poate.
Pa, pa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, normal ca poate. Altfel nu exista casatoria. Gandeste-te ca divortul s-a 'descoperit' dupa multi ani de casnicii, iar eu personal as pune pretendentii in aceeasi oala cu homosexualii, adica la boli psihice.
Nu e normal sa nu gasesti o persoana pe care s-o iubesti toata viata, desi cazuri sunt multe, nu asta e normalitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la bunici, azi daca tine 10 ani o relatie, e ceva de proportii neimaginabile.in 100 de ani daca va dura 2 zile, va intra in istorie. bine ca nu vom mai fi sa vedem prostia ce creste de la zi la zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori da alteori nu!
Depinde doar de cei doi parteneri si de cat de mare e dragostea pe care si-o poarta!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

De ce nu?
Se poate big grin

| AdiTorrent7 a răspuns:

Raspunsul tau aici...da dar sun...

| Sxx a răspuns:

Da... se poate. Dar in zilele noastre greu mai gasesti astfel de povesti, frumoasewinking

| florymee12 a răspuns:

Fata de parinti, da

| lolium explică (pentru florymee12):

Ma refeream la dragostea fata de o persoana de sex opus

| pisicuta2001r a răspuns:

Depinde de oamenii! la unii s-a putut la altii nu

| BiaAmi a răspuns:

Da, normal!

| BiaAmi a răspuns:

Da! happy