| anonim_4396 a întrebat:

Poate lua pilula de a doua zi daca are 15 ani?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Cu siguranţă va avea efecte adverse foarte serioase. Aşa e când eşti cretin și habar n-ai pe ce lume trăieşti, dar vrei să te ***.

| 123anonimul123 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Fara spitalizare gen sau ambulanta?

| 123anonimul123 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ce reactii boss spune.mi sa stiu

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar lua un copil de 15 ani, pastila de a doua zi? Explica-ne!
Reactiile advserse provocate de o asemenea bomba hormonala, poate sa-i dea tot sistemul endocrin peste cap, pentru 1 an de zile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poate lua la orice vârstă.

| 123anonimul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara efecte adverse?
farmacista nu mi.a dat astazi cica este prea mica si inca am timp sa o cumpar maine

| anonim_4396 explică (pentru 123anonimul123):

Nu pățește nimic! Eu am luat-o la 14 ani prima data. Nu zi vârsta reala când o cumperi.

| Ana_Drinceanu_1991 a răspuns:

Sigur ca o poate lua. Unul dintre efectele adverse si cel mai comun este intarzierea menstruatiei.Bineinteles,data viitoare ganditi-va sa folositi prezervativulhappy. Exclude o sarcina dar mai ales exclude o boala cu transmitere sexuala.Succes!

| ROKONDA a răspuns:

Cepizda ma-tii pilula? Teo te ajuta. Ea Jdie mai bines. Mi-a zis mami ca de la 16 ani