| Anonim90891921 a întrebat:

Poate o fata sa rămână gravidă dacă suge un penis?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, la fel ca si baiatul cand ii face sex oral fetei.

| mastadont a răspuns:

Categoric nu. Ca o femeie să rămână gravidă este nevoie de contact sexual normal, adică de introducerea penisului în vagin.

| FindMyName a răspuns:

Nu! Fata poate sa rămână însărcinată doar și numai prin penetrarea vaginului, și dacă ai ejaculat în el(mai pe înțelesul oamenilor puțin mai inteligenți: odată ce penisul a intrat în vagin, și dai lichid înăuntru în vagin, atunci fata rămâne însărcinată).

| Marius22222222222 a răspuns (pentru FindMyName):

Se poate.(glumesc).dar uneori trebuie sa le spui ce vor să audă

| MAteiLaAjutat a răspuns:

NU!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Frateloo. Ai observat ca, daca intrebi aici si NU unde trebuie -- adica la un specialist! -- raspunsurile NU te ajuta cu nimic?
No, hai sa vedem ce o sa faci acum. Pe cine o sa crezi?

| Bobbi1234 a răspuns:

Niciodata

| samsaruturmentat69 a răspuns:

Da, ii intra zeama interzisa prin gura si se duce direct spre ovul, unde de acolo iti va face un fiu