| 354 a întrebat:

Poate o persoana sa uite o relatie de 3 ani in cateva saptamani, asa a facut iubitul meu, asa mi-a zis ca de cand am inceput scoala s-a stins totul, de ce daca zicea ca inainte sa incepem scoala tinea la mine. Eu cred ca daca ma iubea cu adevarat nu ma uita asa de repede, care este parerea voastra?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orgoliul masculin, sunt puțini care recunosc că au avut sentimente într-un interval de timp.
Tu în viața lui nu ai fost ceva pasager, ai făcut parte din ea timp de 3 ani cu bune și cu rele.
Pa, pa.

| kittysor a răspuns:

O relatie de 3 ani e ceva!
Iubitul tau vrea altceva! Nu neaparat o alta iubita; probabil vrea sa mai "copilaresca" sa mai fie ca inainte --- pe baieti ii mai apuca crize d'astea!
Tu crezi ca daca te iubea cu adevarat... Te-a iubit cu adevarat! Si crede-ma ca n-a uitat nimic insa el crede ca s-a stins! Asta e!
Probabil e destul de greu de inteles si acceptat insa viata merge mai departe (cu el sau fara).