| bbbee a întrebat:

Poate o sa para putin ciudat ce o sa va zic dar poate ma ajutati cumva daca puteti sau din experienta voastra: am un prieten,sunt de mult timp cu el as putea zice, insa el ia toata relatia cu indiferenta.cand vreau sa vorbesc cu el despre ceva serios mereu rade, este imatur.pe de alta parte,stiu ca tine la mine mi-a zis de multe ori asta. dar nu stiu eu as vrea sa ma despart de el pe de o parte,dar pe de alta parte e ceva ce nu ma lasa sa fac asta (nu stiu cred ca ori tin enorm la el si nu pot,ori a devenit deja obisnuita sa fiu cu el,sa vorbesc mereu cu el,sa ma sune mereu, e oarecum o rutina).voi ce ma sfatuiti sau ce credeti despre aceasta situatie?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baietii simt fetele disperate si tu esti una din ele, nu mai dispera din cauza indiferentei lui si da-i papucii. Ai grija, nu te inmuia de la un simplu "tin la tine".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa este firea lui, sincera nu stiu unde l-ai gasit...

| NameHarris a răspuns:

Daca ia totul in gluma nu inseamna ca nu te iubeste. Spune-i si tu in gluma ca il parasetsi vezi cum va reactionawinking

| bbbee explică (pentru NameHarris):

I-am spus si asta si zice mereu 'ce gluma' sau 'nu se merita'. dar daca de aici iese ca ma iubeste, de ce se poarta asa rece, indiferent? poate asa e firea lui?

| NameHarris a răspuns (pentru bbbee):

Are experienta ''fraierul''laughing) Stiind ca daca te ignor il vei iubi si mai mult inoiestei incaltamintea cu inca o perechewinking'( adica dai liber)

| anyry a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iei o mica pauza. o sa fie mai bine si o sa-ti dai seama daca te iubeste cu adevarat. Bafta! kiss

| Ora411C a răspuns:

La un momentdat apare monotonia, dorinta de ceva nou, nu stiu, incearca sa vorbesti cu el serios despre relatia voastra, daca rade spune-i să trateze situatia cu seriozitate sau sa te lase in pace.:* Multa grija de tine sa ai.