| Camy149 a întrebat:

Poate o sa sune aiura dar pune si intrebarea asta. Deci mie imi place de un baiat din clasa mea, si el stie asta, dar lui ii place de p prietena de-a mea, si as vrea sa ma mai apropii de el. sa fim prieteni mai buni. ce sa fac? ce sa-i spun? P.S. e ff timidwinking

Răspuns Câştigător
| dienuk1234ndreea a răspuns:

Salut! o intrebare... prietenei tale ii place de el? daca da atunci nu stiu daca ai multe sanse dar daca nu incearca sa deschizi anumite subiecte... incearca sa-l faci sa vorbeasca! am si eu o situatie aproape la fel numai ca el sta cu prietena mea cea mai buna din clasa, dar ei nu ii place de el si tot incerc sa deschid anumite subiecte legate de scoala sau de altceva! sper ca te-am ajutat! bafta happy

| Camy149 explică (pentru dienuk1234ndreea):

Problema e ca nu vreau sa par disperata sau ceva de genu.

| dienuk1234ndreea a răspuns (pentru Camy149):

Nu! o sa pari disperata daca il sacai! incearca sa gasesti ceva comun si dezvolta putin subiectul cine stie poate reusesti! mai intreaba-l de testele de la scoala. spre exemplu diriga nu ne lasa sa ne mutam cu cine vrem asa ca eu tot il intreb daca vrea sa se mute sau chestii de genu' asta sau de teste, teze etc.O sa te descurci daca nu gasesti ceva in comun inseamna ca poate nu e de tine.Nu uita inima alege!

3 răspunsuri:
| Betrayal a răspuns:

Intreaba'l daca vrea sa se **** cu tine, uita ca exista prietena ta