| -TattO- a întrebat:

Poate o sa va placa si voua! Eu la inceput eram contra ce e pe portofoliul asta dar de la un timp imi place.

http://portofolio5.co.cc/

are si un document pdf cu lectii despre photoshop. care vrea sa invete, e in romana.

si imagini frumoase (mie mi-au placut)

foarte frumos.

acum il impart cu voi cum l-au impartit altii cu mine

4 răspunsuri:
| Deeiu a răspuns:

Foarteeee coollove struck`
Le adoooorr!love struck`

| anonim_9938 a răspuns:

Frumos
multumimtongue

| anamisis a răspuns:

Daca e asa cool de ce cere sa fie ajutat cu imagini/lucrari photoshop.(vrea cumva sa plagieze?)... Din pacate am avut ocazia sa vorbesc cu individu asta si mi-a cerut sa ii dau din lucrarile mele sa si le puna pe blog

| anamisis a răspuns:

Aaaaa inca ceva daca vrei sa pot da copy/paste sa vedeti ce vocabular infect are "autorul portofoliului" nu am nimic cu nimeni dar nici nu permit sa fiu jignita