| Tinaaa a întrebat:

Poate pare penibila intebarea dar vreau raspunsuri serioase: te poti dezvirgina cu ob-ul? straight face

Răspuns Câştigător
| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Da te poti dezvirgina, sunt tot felul de ob-uri pentru virgine si pentru cele care nu mai sunt. Cele pentru virgine sunt mult mai scurte si mai subtiri, iar celelalte sunt mari.

5 răspunsuri:
| ChemoshRDB a răspuns:

Da

| Azµre a răspuns:

Nu!

| BonneLess a răspuns:

Nu stiu sigur, eu sunt virgina si folosesc dinacelea pentru virgine mai micute si nu foarte des doar cand se iveste un eveniment si sunt pe stop.

| Deiutzaaaaa a răspuns:

Nu te poti dezvirgina iti zic eu sigur...bine sa nu te apuci sa folosesti deala mare...ob normal e okhappy

| KaulitzcestLove a răspuns:

Pai,multe fete s-ar plange ca sau dezvirginat cu OB-ul, deci practic, da, se poate intampla.