| CristiCryssu a întrebat:

Poate parea destul de penibil, dar pun o intrebare ingrijoratoare:Cum vedeti viata sexuala a unui om peste sa zicem 10 ani? De exemplu acum sunt copii care la 13, 14 ani gata se dau mari ca nu mai sunt virgini, eu am 14 si inca sunt mandru ca sunt.big grin deci... ce masuri ar trebui luate? deci intrebarea este:cum va evolua viata sexuala a unui om peste 10 ani?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sal Cristi! In primul rand felicitari pentru ca esti inca virgin la 14 ani. E o mare performanta in zilele noastre. laughing. Pai cum sa evolueze. Evolueaza normal.Au si ei mai multa experienta. Iar care isi incepe viata de la tinerete la maturitate se va plictisi de sex probabil...nu stiu.Fiecare face dupa cat il duce capul. big grin

| Claudia a răspuns:

straight face lol. ai dreptate, si in revistele popcorn, bravo, bravo girl si etc in toate exista o pagina despre dragoste&sex si scrisorile care ajung acolo sunt scrise de fete ( rar baieti ) de la 11 la 16 ( rar peste 16 ani ) majoritate de pusti/pustoaice de 13 ani care au impresia ca stiu tot si pentru ei dragostea e ceva gen " wai trebuie sa marchez momentul love struck sunt destul de mare love struck wai o sa ma marit cu el love struck ce frumos va fi " straight facestraight face frateeee sincer asa gandeam si eu =) in afara de faza cu viriginitatea straight face. Mi se pare ABSURD! am 16 ani si chiar si acum mi se pare devreme sa fac ceea ce unii au facut de la 11 - 12 ani happy sincer ce copilarie mai e aia?! + ca unii din ei fac asta doar din curiozitate sau doar pentru a se da jmecheri ( ma refer la baieti ). Lol deci raspuns la intrebarea ta : nu cred ca va evolua, se va mentine aceas, la 11 ani sa iti incepi viata sexuala straight face nu cred ca mai devreme dar si atunci e devreme straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa si u un id.pls:X

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Hmm... nu ştiu ce vrei să spui.
Eu mi-am început viaţa sexuală la 14 ani, am 21 acum şi nu regret nicio secundă şi am o viaţă sexuală chiar foarte normală.
Nu înţeleg ce vrei să zici sau unde baţi thinking
Salut.

| CristiCryssu explică:

Kongeriket, oamenii isi incep viata sexuala din ce in ce mai devreme, cum crezi ca se va ajunge in 10 ani? cam asta am vrut sa zic

| CristiCryssu explică:

Anonim.pentru?

| Didy a răspuns:

Hei cristi laughing Majoritatea tipilor incep viata sexuala de la 13-14 ani dar nu e un pericol pentru baietihee hee eu am 14 ani dar sunt fata si cel putin pana la 6 ani ma pastrez virgina... Cel putin asa gandesc eu bine mai sunt si alte situatii chiar de la 10 ani dar aceia nu sunt intregi la minte... nici macar organele sexuale nu le au dezvoltate daar ei o faclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de tara noastra.Astia ne vor conduce peste cativa ani.Trebuie sa le inlocuiasca cineva pe actualele hahalere.