| BlancaFantasma a întrebat:

Poate pun o intrebare stupida dar.fostul prieten cu care am stat 3 luni obisnuia sa ma sarute si sa`mi puna mainile pe fund in timp ce facea asta.nu exagerat doar ca mie nu imi placea si imi spunea ca e normal asa fac baietii.isi batea joc de mine?sadde multe ori ne-am certat din cauza asta ca eu ii ziceam sa tina mana acasa ca e prea devreme aveam doar 2 luni de relatieoh go on aveam 17 ani atunci acum am 18

16 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un băiat are datoria de a respecta o fată şi trebuie să aştepte până când ea este pregătită pentru a face un pas în plus în relaţie.Pasul acesta îl faci când simţi că este cazul,când simţi că poţi avea încredere oarbă în băiatul de lângă tine. Într-o relaţie, fiecare urmă de îndoială contează.Şi dacă lucrurile nu au decurs aşa cum tu doreai, fii pozitivă şi gândeşte că meriţi mai mult.Nimic în viaţă nu este întâmplător.Nobody4Nobody.

| Neimportant a răspuns:

Cred ca te vroia mai mult ca pe o aventura. Puteai sa ii spui ca atunci cand te saruta sa numai face acest lucru ca nu iti place happy

| Neimportant a răspuns:

@Crocodinozaurul

Dacă te crezi amuzant, află că nu ești! happy Mai exerseazăhee hee

| Clarity a răspuns:

Pai ii ceva normal, dar daca tie nu iti placea trebuia sa te inteleaga., da din moment ce aveti o relatie trebuia tu sa il intelegi si ca esti prietena lui.cel putin pe cur sa iti puna manawinking

| VacutzaRoscata a răspuns:

Unii fac asta din prima zi si pun mana si in alte locuri
ma bucur ca la varsta ta esti o fata care impune respect si nu se lasa batjocorita de un baiat, cat despre el banuiesc ca doua luni de realtie era destul de ok pentru a iti pune mana pe fund si nu cred ca isi batea joc de tine

| Anname a răspuns:

Hm.presupun ca te saruta doar pentru ca ii placea fundul tau daca il tot atingea, sau poate gresesc si imi cer scuze. Sau unii baieti sunt mai pervesi de felul lor, insa daca tin la o persoana cu adevarat, iar acea persoana nu este incantata de gest normal ar trebui sa termine...

| crysty08 a răspuns:

Mi eu fac 17 in februrie si fac asta de cand ma stiu si nicio o fata nu a deranjato

| Biscuiteee a răspuns:

Asta fac toti baietii nu numai el...deci e ceva normal

| Loving a răspuns:

Eu zic ca e normal, ca nu-si batea joc de tine mai ales la 17 ani.La aceasta varsta multe cupluri fac si sex deci nu cred ca pipaitul e asa o problema grava.Intelege-l si tu si nu va mai certati din aceasta cauza.

| CrisSuCrissS a răspuns:

Sincer sa-ti iti zic eu m-am despartit recent de iubitul meu.el a spus ca numai merge. Faza e ca ssi lui ii placea sa puna mana, iar mie nu-mi prea convenea.si cred ca din aceasta cauza ne-am despartit. Sfatul meu e sa mai accepti sa puna mana cate putin...ca nu e nimic rau in astawinking

| ema_4112 a răspuns:

Nu e nimic daca iti pune mana pe fund stai linistita

| Cristina_4633 a răspuns:

Nu isi bate joc, e ceva normal...:*

Răspuns utilizator avertizat
| alina_1454 a răspuns:

Mi-e cel putin mi se pare cam devreme de asa cevabig grin.

| cristina24 a răspuns:

Are dreptate a normal.asa unii baieti isi demonstreaza iubirea fata de fete

| madutza_9119 a răspuns:

Mie mi se pare ceva normal
mai ales dupa 2 luni
iubitul meu a facut asta mult mai repede dar nu m-a deranjat
si in ziua de azi cand ma saruta imi pune mainile pe fund si poate asta e un lucru in plus care imi place la el
dar daca tuh nu esti de acord cu asta el trebuie sa inteleaga