| patchouli a întrebat:

Poate sa influenteze in vreun fel cola anticonceptionalele? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Cola nu influienteaza efectul anticonceptionalelor, ci sucul de grapefruit, ceaiul de sunatoare si medicamente precum antidepresivele sau antibioticele.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Allexis a răspuns:

Nu, nu influenteaza.

| Angeline a răspuns:

Nup

| mamasita00 a răspuns:

Nu. Doamne de unde va vin ideile astea? Crezi ca daca ar fi asa, nu ar fi normal ca pe prospect sa fie mentionat acest lucru?

| patchouli explică:

Okey,thx.da, in prospect nu scrie nici de antiobiotice dar de cola.multumesc tuturor